Поліція розслідує збір інформації про євреїв Коломиї

Новини України

Поліція взялася за скандал зі “списком євреїв” в Івано-Франківській області

Поліція розслідує скандал зі “списком євреїв” в Івано-Франківській області. Фото: Facebook

Нацполиция проводить службове розслідування щодо правоохоронців в Івано-Франківській області, які вимагали від єврейської громади Коломиї надати особисті дані її членів правоохоронним органам.

Про це в понеділок, 11 травня, розповіли у прес-службі поліції.

За словами глави відомства Ігоря Клименка, подібні прояви ксенофобії та антисемітизму абсолютно неприйнятні.

“Як тільки ця інформація з’явилася в мережі, я відразу призначив за даним фактом службове розслідування, адже будь-які прояви ксенофобії і антисемітизму неприйнятні. Мені шкода, що така ситуація взагалі виникла. Саме тому в максимально стислі терміни буде проведено службове розслідування, основна мета якого – з’ясувати причини та необхідність відправки листа про збір даних на представників єврейської громади”, – сказав Клименко.

Він додав, що всі підрозділи поліції працюють над попередженням антисемітських злочинів на ґрунті ненависті. Повідомляється, що службовим розслідуванням займуться Департамент внутрішньої безпеки і Головне слідче управління Нацполиции.

Нагадаємо, що “Країна” докладно розповідала про скандал зі “списком євреїв” в Івано-Франківській області.

Варто зазначити, що нещодавно мер Івано-Франківська Руслан Марцінків, який є членом партії “Свобода”, під час оперативної наради доручив вивезти всіх ромів з міста в Закарпатті.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь