Поліція затримала грабіжників лікарів

Новини України

Увірвалися в лікарню і пограбували лікарів. Поліція Києва затримала підозрюваних

Увірвалися в лікарню і пограбували лікарів. Поліція Києва затримала підозрюваних. Фото: npu.gov.ua

Двоє чоловіків увірвалися в лікарню і пограбували співробітників медичного закладу, відібравши у них телефони та гроші.

Про це повідомляє Патрульна поліції міста Києва на сторінці в Facebook.

“Патрульні затримали трьох чоловіків, які скоїли розбійний напад на співробітників медичного закладу. 9 травня патрульні отримали виклик на проспект Перемоги, де три людини в масках увірвалися в медичний заклад. Під загрозою ножа невідомі відібрали у працівників мобільні телефони і гроші”, – зазначено в повідомленні.

Коли патрульна поліція почала обстежувати околиці в пошуках чоловіків, схожих на описаних постраждалими, знайшли їх біля проспекту Перемоги. У підозрюваних виявили три телефони і гроші. Всі троє затримані, зараз щодо нападу ведуться слідчі дії.

Нагадаємо, в одній з лікарень Києва злодій розкрив двері в ординаторську і намагався вкрасти гаманець у лікаря.

Як повідомляла “Країна”, у Києві домушники “вдало ” зайшли” в один з багатих будинків на вулиці Редутній в Печерському районі столиці. Незважаючи на те, що на території була охорона, злодії непомітно для сторожів видавили одне з вікон, пробралися в приміщення і винесли дорогу комп’ютерну техніку Apple і колекцію ексклюзивних хронометрів, чия вартість оцінюється в десятки тисяч доларів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь