Поліція завершила досудове розслідування убийста Щеремета щодо Антоненко, Кузьменко і Дугарь

Новини України

Справа Шеремета. Поліція завершила розслідування за підозрюваним у вбивстві

Досудове розслідування справи Шеремета стосовно виконавців вбивства закінчено. Фото: zik.ua

Поліція завершила досудове розслідування у відношенні підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненко, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь.

Про це “Країні” розповів адвокат підозрюваної Кузьменко Тарас Беспалий.

“Повідомили, що з основної справи виділили матеріали по відношенню Кузьменко, Дугарь, Антоненко і одночасно оголосили про завершення досудового розслідування. Це означає, що слідство вважає, що зібраних доказів достатньо для передачі справи в суд, вони готові передати матеріали для ознайомлення. Після того як ми з ним ознайомимося, справу передадуть в Шевченківський районний суд”, – пояснив захисник.

Він також зізнався, що не сумнівався в закритті справи.

“Чесно кажучи, ми до останнього були впевнені, що справу закриють, тому що реальних доказів у справі немає і не було. Звільнили групу прокурорів і поставили на чолі справи прокурора з прізвищем Тарасюк. Це колишній військовий прокурор, і тепер він буде проводити справу щодо волонтерів і військових. Думаю, що слухання нескоро, тому що потрібно ознайомитися з матеріалами, вирішити питання щодо запобіжного заходу, тому що люди під вартою ще. Ми також хочемо надати слідству свої матеріали, свої докази, які ми зібрали, і тільки після цього справу передадуть у суд. Думаю, що це не найближчі 3 місяці, а може, і півроку”, – сказав Беспалий.

Як розповідала “Країна”, 21 травня слідство змінило підозра фігуранту справи Шеремета Антоненко. Тепер Антоненко не є організатором, а виконавцем злочину.

А сьогодні ми зі слів Тараса Беспалова писали, що змінилося в справі Шеремета і кого тепер вважають організатором вбивства.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь