Половина всіх керівників митниць України були звільнені

Новини України

Мінфін відзвітував про звільнення половини керівників українських митниць

Мінфін відзвітував про звільнення 50% керівників українських митниць. Фото: Facebook

Половина всіх керівників митниць України була звільнена на сьогоднішньому засіданні Держмитслужби.

Про це в п’ятницю, 15 травня, інформує прес-служба Міністерства фінансів.

“Кілька тижнів тому на колегії, де ви всі були, я не просто заявив про необхідність змін в системі митної служби. Я озвучив свої очікування від реформи і поставив вам конкретні завдання. Сьогоднішня колегія вже не про планах і завданнях, а про реальні результати. Яких досі немає… Тому за підсумками цієї колегії буде звільнено 50% керівників митниць”, – заявив міністр фінансів Сергій Марченко.

Так, з сьогоднішнього дня відправлені у відставку керівники Закарпатської, Енергетичної, Азовської, Подільської, Полевський, Північної Слобжанской і Буковинської митниць. Також попередження отримав голова Одеської митниці.

 

Марченко також додав, що за підсумками діяльності деяких українських митниць “вже можна зробити висновки про неефективність їх роботи, наслідком чого є кадрові рішення”.

Нагадаємо, що в середу, 13 травня, співробітники СБУ затримали за хабарі голову Одеської митниці Михайла Грибанова, який був призначений на посаду в лютому цього року.

Проте вже вчора Грибанов спростував своє затримання. Він зібрав брифінг і заявив, що хабара не брав і його ніхто не затримував.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь