Польща і Литва відкрили кордони для робітників і студентів

Новини України

Польща і Литва відкрили кордони для трудових мігрантів і студентів

Литва і Польща послабили карантин на кордонах. Фото: Facebook/ DPSUkraine

З понеділка, 11 травня Литва і Польща, відчуває гостру нестачу робочих рук, відкрили кордони для трудових мігрантів, підприємців і студентів.

Про це повідомляє новинний латвійський портал Delfi.

Для бажаючих в’їхати до Польщі необхідно мати при собі документ, що підтверджує мету поїздки: трудовий контракт, бізнес-посвідчення, документ компанії, довідку з вузу з підтвердженням, що перетинає кордон в ньому навчається тощо. Причому за польськими прикордонниками залишається право вирішувати, чи впускати людини на територію країни.

За домовленістю між Польщею і Литвою, названі категорії громадян не зобов’язані дотримуватися 14-денну ізоляцію.

Крім того, на польсько-литовському кордоні збільшилася кількість відкритих КПП. В Литву її громадяни на автомобілях з Польщі зможуть проїхати через КПП Лаздияй-Арадники. До 11 травня це можна було зробити тільки через Калварию.

Раніше “Країна” писала, що 10 травня в Польщі повинні були пройти президентські вибори, але через карантин вони не відбулися.

Ми також повідомляли про пропозицію Єврокомісії продовжити заборону на несуттєві поїздки в ЄС для громадян третіх країн до 15 червня.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь