Польська підприємниця отримала термін за смерть заробітчанина в лісі

Новини України

Польська підприємниця отримала рік і 10 місяців в’язниці за те, що вивезла у ліс помирати українського заробітчанина

Польська роботодавець відмовилася викликати українському робітникові “швидку”. Фото: Изым Каумбаев / “Країна”

У Польщі засудили підприємницю, яка вивезла тіло українського працівника в ліс, замість того, щоб врятувати йому життя.

Про це повідомляє Onet.

У Новому Томышле жінка з ім’ям Гражина Ф. визнано винною в тому, що не надала допомогу своєму підлеглому з України Василю Ч., внаслідок чого він помер. Історія сталася в 2019 році і тоді викликала великий резонанс.

Коли в столярній майстерні українця стався серцевий напад, колеги намагалися йому допомогти, однак стало зрозуміло, що врятувати його може тільки швидка допомога. Незважаючи на це, господиня бізнесу наказала всім робочим покинути приміщення, крім одного українського заробітчанина.

Під загрозою позбавлення зарплати, чоловік допоміг жінці занурити тіло в машину і відвезти його в ліс за 120 кілометрів від міста. На наступний день тіло покійного знайшов лісник.

Підприємницю визнали винним і засудили її до року і 10 місяців. Найближчі 10 років вона не зможе вести діяльність, пов’язану з наймом робітників.

Також винним визнали помічника жінки – Сергія Р., який виправдовував свої дії тим, що у нього не було вибору: під загрозою стояла зарплата. Адже реєстрації в Польщі, як і знання мови, у нього не було. Чоловіка зобов’язали заплатити штраф у розмірі 1 900 доларів.

Нагадаємо, померла Оксана Харченко, яку в 2018 році польський роботодавець кинув паралізованою після інсульту на лавці. Після інсульту в Польщі Оксана Харченко перебувала у батьків в селі у Львівській області. Як зазначив екс-консул, туди він завіз її після багатьох місяців важкої реабілітації.

Як повідомляла “Країна”, українського актора Юрія Марка, який проживає і працює в Польщі останні кілька років, жорстоко побив і намагався задушити роботодавець, який не хотів розплачуватися з українцем за виконану роботу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь