Помер Кім Чен Ин – як з’явилися і звідки пішли чутки про смерть лідера КНДР

Новини України

Журналісти з’ясували, як з’явилися і звідки пішли чутки про смерть Кім Чен Ина

Чутки про смерть Кім Чен Ина з’являлися і в 2016 році – ЗМІ. Фото: Flickr

На даний момент офіційних даних про те, що лідер КНДР Кім Чен Ин помер, немає. При цьому чутки про смерть глави північнокорейської республіки в ЗМІ з’являлися неодноразово.

Про це в неділю, 26 квітня, інформує РИА “Новости”.

В інформагентстві відзначили, що чутки про смерть Кім Чен Ина засновані на одному повідомленні в китайській соціальній мережі Weibo, яке не було підтверджено ні засобами масової інформації, ні офіційними представниками влади КНДР.

При цьому перший пост про погіршення стану і смерті лідера Північної Кореї незабаром було видалене. Тим не менше автор повідомлення запевняє, що сама не видаляла повідомлення. Що стосується кадрів масової скорботи, що поширювалися в мережі останнім часом, вони були зроблені ще в 2011 році на похороні Кім Чен Іра. Чутки про смерть Кім Чен Ина з’являються не в перший раз, в 2016 році взагалі повідомлялося, що його смертниця підірвала.

Нагадаємо, що інформація про смерть Кім Чен Ина з’явилася після того, як він не показувався на публіці з 11 квітня, пропустивши кілька важливих для КНДР заходів.

Раніше ми писали, що всупереч інформації про паніку в Пхеньяні з приводу можливої смерті лідера КНДР Кім Чен Ина, столиця північнокорейської республіки живе звичним життям, а з гучномовців на вулицях міста звучить радісна музика.

Залишити відповідь