Помер колишній народний депутат Анатолій Матвієнко

Новини України

Помер екс-нардеп Матвієнко. Він був головою Радміну Криму, а також соратником Ющенка і Порошенка

Український політик помер у віці 67 років. Фото: Вікіпедія

У віці 67 років помер український політик, колишній народний депутат Верховної Ради від партії “Блок Петра Порошенко” Анатолій Матвієнко. Про причини смерті невідомо.

Про це повідомив народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Микола Княжицький на своїй сторінці в Facebook.

“Помер Анатолій Сергійович Матвієнко. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, в незалежній Україні завжди був одним з лідерів національно-демократичних сил. Анатолій Матвієнко любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього завжди була мрія об’єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборної…”, – написав Княжицький.

Анатолій Сергійович Матвієнко народився 22 березня 1953 року в місті Бершадь, Вінницької області.

  • У 2006-2007 – народний депутат 5 скликання від блоку “Наша Україна”, член УРП “Собор”;
  • У 2007 році був обраний народним депутатом 6 скликання від блоку “Наша Україна – Народна Самооборона” як голова Української республіканської партії “Собор”;
  • А 2014 року – народний депутат від партії “Блок Петра Порошенко”, був членом партії.
  • 10-й голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим (20 квітня 2005 – 21 вересня 2005). Кандидат політичних наук (2010).

Раніше ми писали, що під Чернівцями від коронавіруса помер місцевий депутат. Також повідомляли, що у Львові помер батько Святослава Вакарчука.

Залишити відповідь