Помер кримінальний авторитет Одеси Володимир Дрібний по кличці Полтава

Новини України

В Одесі помер 81-річний злодій в законі “Полтава”, у якого поліція відбирала общак

В Одесі помер відомий криміналітет “Полтава” . Фото: twitter.com/avakovarsen

В Одесі помер злодій в законі Володимир Дрибной, відомий як “Полтава”, якого поліція міста показово заарештувала, після чого відпустила три роки тому.

Як розповіли “Країні” джерела в кримінальних колах, авторитет помер від онкологічного захворювання.

“Полтава” вважався одним з представників “старої гвардії” українських злодіїв у законі. На його рахунку кілька судимостей і “ходок” на зону.

В Одесі “Полтава” був власником злодійського “общака” з 2010 року. При тому, що офіційним “смотрящим” по Одесі завжди був злодій в законі Антимос–Кухілава – його основні інтереси були у вантажоперевезеннях і контрабанді.

Однак у 2014 році позиції Антімоса істотно ослабли, а “Полтава” залишився основним “смотрящим” по півдню України.

До речі, в Одесі є ще один авторитетний злодій в законі на прізвисько “Кулька” – Валерій Шеремет. Однак це не заважало кримінальним авторитетам уживатися на півдні України – “цікавих” речей завжди вистачало.

У 2017 році поліція провела показову акцію, відібравши злодійський “общак” у “Полтави” (більше 1 мільйона доларів, 90 тисяч євро і 500 тисяч гривень). Проте вже через рік “загальне благо” повернули – злодій “Полтава” пішов на безпрецедентний крок, найнявши адвокатів, які довели, що вилучені гроші “общака” – особисті кошти Володимира Дрибного. І гроші йому повернули.

Як повідомлялося раніше, “Країна” з’ясовувала, скільки грошей зберігається в касах злочинного світу України і хто їх контролює.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь