Поминальні дні в Україні – безпека буде забезпечувати МВС

Новини України

Українців у входів на кладовища в поминальні дні будуть вартувати бійці Нацгвардії

Українців на кладовищах буде вартувати МВС. Фото: pixabay

У поминальні дні громадську безпеку забезпечуватимуть понад 22 тисяч поліцейських і військових Національної гвардії України.

“Поліцейські разом з нацгвардейцами під час проведення поминальних днів будуть забезпечувати правопорядок і стежити за дотриманням карантинних обмежень. Зокрема, поблизу кладовищ чергуватимуть посилені патрулі. При цьому основне завдання правоохоронців – це проведення роз’яснювальної роботи про заборону відвідин місць поховань та необхідності дотримання всіх карантинних обмежень”, – йдеться в повідомленні МВС.

Крім того, згідно з постановою Моз, органам виконавчої влади доручено закрити для відвідування кладовища, крім випадків вчинення поховань за умови дотримання протиепідемічних правил.

Докладно про поминальних днях в Україні на карантин читайте в нашому матеріалі: чи Можна українцям йти на кладовищі в цей неділю.

Нагадаємо, у Дніпропетровській області закриють вхід на всі кладовища. Також їх будуть патрулювати майже три тисячі правоохоронців. Таке рішення прийняла регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Раніше “Країна” писала про те, що в Харківській області на поминальні дні закриють всі кладовища через коронавіруса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь