Порошенко міг злити плівки Байдена в мережу

Новини України

Джерелом “зливу” плівок Байдена міг бути сам Порошенко і Луценка

Запис йшла з кабінету Порошенко. Фото: Wikimedia Commons

Колишні співробітники Адміністрації президента, а також співробітники СБУ і Управління держохорони схиляються до версії, що розмови на плівках Байдена-Порошенко записувалися в кабінеті п’ятого президента України Петра Порошенка. Є версія, що він сам міг стати джерелом “зливу” записів.

Детальніше про гучному скандалі розповідається в нашому матеріалі “Слід Порошенко і Луценка. Хто злив розмови Байдена. Всі версії”.

На думку нашого джерела в УДО, на плівках добре чути, що голос Порошенко звучить близько і чітко, а голос Байдена по гучномовному зв’язку. Тобто запис йшла з кабінету Порошенко.

“При цьому ймовірність того, що вона була не санкціонована самим Порошенко, а робилася якимось новим “майором Мельниченком” – мінімальна. Бо важко уявити, навіщо Порошенко ставив розмова з Байденом на гучний зв’язок, якщо у нього самого не було мети його записати. Тому з імовірністю, близькою до 100%, можна говорити, що записи велися з відома екс-президента”, – додало джерело “Країни” в УДО.

Екс-співробітник Адміністрації президента вважає, що запис міг “злити” сам Порошенко.

“Напередодні виборів президента, в лютому-березні 2019 року Порошенко через тодішнього генпрокурора Юрія Луценко зробив відчайдушну спробу отримати підтримку Трампа. Луценко, як вже зараз ми знаємо з його опублікованій листування, через американських громадян Лева Парнасу та Ігоря Фрумана встановив контакт з Джуліані і пообіцяв йому вбивчий компромат на Байдена і його сина. Тоді ж він наїхав публічно на посла Йованович, що підготувало її відставку. І в рамках цієї співпраці для підтвердження серйозності намірів Порошенко міг через Луценка пообіцяти передати Джуліані записи своїх розмов з Байденом. А потім або від Джуліані, або від Луценка ці записи потрапили до Деркача”, – припускає екс-співробітник АП.

Нагадаємо, позафракційний нардеп Андрій Деркач опублікував кілька плівок, які, за його словами, можуть свідчити про вплив віце-президента США Джозефа Байдена п’ятого президента України Петра Порошенка. За словами Деркача, записи він отримав від журналістів, а саму запис розмов нібито робив особисто екс-президент Порошенко.

Як повідомляла “Країна”, у Байдена плівки назвали Деркача “діркою від бублика”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь