Порошенко не з’явився в ГБР 30 червня, куди його викликали як підозрюваного

Новини України

Сьогодні Порошенко не з’явився на допит у ДБР як підозрюваний

Порошенко 30 червня не прийшов в ГБР, фото Країна

У вівторок, 30 червня в 10:00, слідчі ДБР повинні були допитати екс-президента Петра Порошенка. Він викликався на допит у якості підозрюваного у кримінальному провадженні по захопленню влади та невиконання рішення суду при призначенні членів ВСП, повідомили в прес-службі ДБР.

Однак, Петро Порошенко проігнорував зустріч зі слідчим.

“П’ятий президент України викликів на допит у передбаченому законом порядку не отримував. “Видосики”, оголошення на сайтах і парканах ми не сприймали і не будемо сприймати. Тому 30 червня допиту не буде. Допит відбудеться 1 липня 2020 року”, – йдеться на Facebook-сторінці його адвоката Голованя.

Фото: facebook.com/igor.golovan

Станом на 10:20 під стінами ДБР тихо. Екс-президент очікувано не приїхав. Підтримки Порошенко також немає, що свідчить про те, що його не буде, як передає кореспондент “Країни”.

Фото: Країна

Як повідомляла “Країна”, раніше Порошенко вручали підозру у справі розвідника Семочко.

Нагадаємо, що наприкінці травня Порошенко був викликаний на допит в ГБР з приводу “картинного справи”, але в ГБР він таки не з’явився. Замість цього він відкрив виставку з 43 полотнами, які проходять по цій справі. В цей же день спецназ ДБР взяв штурмом художній музей Івана Гончара.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь