Портнов подав позов на колишнього міністра кабінету Яценюка за неправдиве обвинувачення в плагіаті

Новини України

Портнов подав позов на колишнього міністра освіти з Кабміну Яценюка за неправдиве обвинувачення в плагіаті

Портнов зібрався “закошмарити” в судах чиновника Квіта. Фото: aportnov.com

Адвокат Андрій Портнов звинуватив у брехні соратників Петра Порошенка та Арсенія Яценюка. Останні заявляли, що в докторській дисертації юриста є плагіат. За це твердження Портнов подав на них позов.

Подробиці він написав у своєму Телеграм-каналі.

За словами адвоката, донос про нібито плагіаті докторської дисертації Порнова одинадцятирічної давності написало “Радіо Свобода”. На його основі виніс рішення голова комісії з етики Сергій Квіт – колишній член фракції “Блок Петра Порошенко” і міністр освіти в уряді Яценюка.

Портнов опублікував науково-правове експертний висновок щодо дисертації, підписаний вченим Національної Академії правових наук України. У висновку сказано, що підозри у плагіаті – брехня, наукова робота містить посилання на джерела, а академічного плагіату в роботі немає.

Крім того, Портнов поданий на комісію позов в Окружний адмінсуд Києва. За його словами, мета подачі – “встановити протиправність дій чиновників, закошмарити їх в кримінальному процесі і з кожного стягнути збитки”.

Також адвокат повідомив, що увійшов ще один судовий процес про визнання незаконним обрання голови комісії Квіта. Портнов хоче домогтися його звільнення. Крім того, паралельно готується серія юридичних заходів про позбавлення Квіта його вчених ступенів. Як з’ясував Портнов, той порушував різні наукові процедури.

“Думаю, з документів одного свідоцтва про народження залишити йому життя буде цілком достатньо. З таких клоунів треба питати дуже швидко, жорстко і показово”, – резюмував Портнов.

Раніше “Країна” докладно розповідала про “справу 43 картин”, за яким екс-президента Порошенко викликають на допит.

Ми також приводили коментар Андрія Портнова чуток про створення ним політичної партії.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь