Портнов розповів, як усунути куплених радикалів

Новини України

“Знищіть їх”. Андрій Портнов розповів, як вирішити проблему радикалів і Порошенко

“Знищіть їх”. Портнов розповів, як позбавити радикалів політичної сили. Фото: Twitter / ukraina_ru

Для того, щоб почати рухатися по шляху мирного врегулювання на Донбасі потрібно ліквідувати загрозу з боку радикалів, а також нейтралізувати екс-президента Петра Порошенка.

Про це відомий юрист Андрій Портнов розповів в інтерв’ю “Країні”.

“Треба менше займатися популізмом і менше боятися радикалів. У вас, у влади, 74% підтримки і повна тотальна влада. Якщо вам заважають радикали – знищіть їх. Взяти 50 радикалів ключових. По кожному написати план. У цього запобіжний захід не доїхала до суду, у цього обвинувальний акт застряг, у цього вирок. Цей, за наявності підстав, до цих пір знаходиться під дахом СБУ. Ось цей брав участь у вбивстві Павла Шеремета, але навколо нього 10 осіб ключових, яких з якихось причин захищають. Кожного взяти, кожного опрацювати. Ті, хто досі не в тюрмі, повинні туди вже виїхати, інших взяти на жорсткий моніторинг. Отримати санкції на оперативно-технічний супровід, стежити. Перший найменший клацання – і в’язниця”, – заявив Портнов.

По-друге, на думку юриста, реалізації плану мирних заходів по Донбасу заважає Петро Порошенко.

“Тоді покажіть, що саме Порошенко вперше легалізував лідерів окупованих територій. Це ж він їх записав у мінський протокол лютого 2015 року. Там же їх підписи стоять. Нагадайте, що він на невигідних умовах підписав ці Мінські угоди і зобов’язався, що Україна буде погоджувати зміни в українську конституцію і закон “Про особливості регулювання на Донбасі”. Це хто зробив? Показуйте це по телевізору, тоді ви збільшите його рівень токсичності, зменшіть його в політичних розмірах”, – заявив Портнов.

Полностб інтерв’ю з Андрієм Портновим можна прочитати тут.

Нагадаємо, раніше ми писали, що епідемія коронавіруса і карантин поставив більшість українських “активістів” та їх угруповань на межу розвалу і саморозпуску.

Залишити відповідь