Портнов зажадав у Києва дозволяти перетинати лінію розмежування на Донбасі

Новини України

Юристи Портнова оскаржать в суді заборону перетинати лінію розмежування на Донбасі

Портнов з колегами хочуть домогтися скасування жорсткого заборони перетинати лінію розмежування. Скріншот з відео

Юрист Андрій Портнов і створені ним біля лінії зіткнення офіси безкоштовної юридичної допомоги подали позов у Донецький окружний адміністративний суд про скасування наказу командування ООВ про заборону перетинати лінію розмежування під час карантину, що призвело до фактичного блокування великого числа людей, які не можуть повернутися непідконтрольної території на підконтрольну і навпаки (детальніше про це можна прочитати тут).

Про це юрист написав у своєму Телеграм-каналі, додавши, що такий карантинний заборона – найжорсткіший на території країни.

За словами Портнова, введений на Донбасі режим відрізняється від всіх інших ділянок кордону держави. Донбас – єдине місце, де більше двох місяців людей не пускають до своїх рідних і близьким. Вони фактично обмежені у свободі пересування і стали забутими заручниками.

“На Донбасі людей ще не пропускали жодного разу, як це відбувалося в період епідемії з пунктами пропуску з Європи. Вимагаємо від влади не чекати рішення суду і негайно дозволити громадянам прибути до своїм дітям, близьким і рідним по обидві сторони лінії зіткнення”, – написав Він.

У розпорядженні “Країни” також опинився сам позов, текст якого ми наводимо повністю.

Як повідомляла “Країна”, командування ООС закрило всі пункти пропуску на Донбасі 15 березня.

Ми також робили репортаж про те, що відбувається з українцями, які застрягли на Донбасі через карантин.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь