Посли країн G7 схвалили медреформу в Україні і висловилися за НАБУ

Новини України

Посли країн G7 підтримали медреформу Супрун, яку хоче зупинити Зеленський

Посли країн “великої сімки” схвалили медреформу в Україні та закликали владу зберегти незалежність НАБУ. Фото: Facebook

Посли країн “Великої сімки” (G7) позитивно відгукнулися про медичну реформу, яку не так давно розкритикував президент України Володимир Зеленський. Нагадаємо, глава держави зокрема заявляв наступне: “Зараз багато питань до медреформе. Коронавірус показав, що це за медреформа: лікарні не готові, кількості ліжок для інфекційних хворих недостатньо, заробітна плата дуже низька. Інфраструктури медичної немає”.

А на відеопереговорах Єрмака з послами G7 дипломати нагадали українській владі про важливість збереження незалежності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).

Про це в суботу, 16 травня, інформує прес-служба Офісу президента за підсумками переговорів Андрія Єрмака, голови ВП з главами дипломатичних місій.

“Посли схвалили реформу охорони здоров’я, а також наголосили на необхідності збереження незалежності НАБУ і подальшого реформування системи судочинства”, – уточнили в прес-службі.

Нагадаємо, що нещодавно посли країн “Великої сімки” вітають прийняття Верховною Радою “антиколомойского закону”. За їх словами, цей крок зміцнить економіку України сприятиме поглибленню міжнародних економічних і торгових зв’язків.

Раніше ми писали, що на відеоконференції ВП з послами G7 обговорювалося питання включення переселенців з непідконтрольною Києву частини Донбасу в переговорний процес ТКГ.

Відео: Страна.иа

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь