Позачергове засідання Ради 30 квітня. Євросолідарність блокувала трибуну парламенту

Новини України

Нардепи від “Євросолідарності” образилися на Разумкова і заблокували трибуну Ради

Фракція “Євросолідарність” блокувала трибуну Ради. Скріншот: YouTube/ RadaTVchannel

В ході позачергового засідання Верховної Ради 30 квітня депутати фракції “Євросолідарність” заблокували трибуну і не давали колегам провести голосування за застосування спеціальної процедури в ході розгляду “антиколомойского” законопроекту у другому читанні.

Зокрема, нардеп від “Євросолідарності” Олексій Гончаренко звернувся до голови Ради Дмитру Разумкову “Гей”, на що спікер відповів: “Вибачте, але “гей” – це не парламентська вираз”.

Після Петро Порошенко і представники його політсили заблокували трибуну і не давали провести голосування протягом 10 хвилин. Порошенко заявив голові Ради Разумкову: “Ми стоїмо перед трибуною в зв’язку з вашими коментарями в нашу адресу. За нас голосували не ви, за нас голосували наші виборці”. На це Разумков відповів, що він зараз поставить на голосування проект. У ході словесної перепалки спікер парламенту заявив, що тільки у фракції “Євросолідарність” виникають подібні проблеми.

“Коли ви будете шанобливо ставитися до колег, у вас не буде проблем ні зі мною, ні з ким іншим”, – сказав Разумков.

Після цього Рада все ж підтримала застосування спеціальної процедури в ході розгляду “антиколомойского” законопроекту у другому читанні.

Скріншот: YouTube/ RadaTVchannel

Нагадаємо, 30 квітня нардепи підтримали застосування спеціальної процедури в ході розгляду “антиколомойского” законопроекту у другому читанні. Відповідне рішення підтримали 255 депутатів. Голосували за прискорення розгляду “антиколомойского” закону 213 “слуг народу”, а також “Голос” і депутатська група “Довіра”.

Залишити відповідь