Позачергове засідання Верховної Ради 7 травня. Опубліковано порядок денний

Новини України

Сьогодні Рада займеться страховками для лікарів, компенсаціями та боротьбою з Covid-19

Верховна Рада 7 травня збирається на позачергове засідання. Фото: “Країна”

У четвер, 7 травня, на позачерговому засіданні Верховна Рада розгляне два питання: проекти закону про держстрахування для медиків, що заразилися коронавірусом, і про залучення інтернів і лікарів без підтвердженої кваліфікації до боротьби з Covid-19.

Про це свідчить порядок денний, оприлюднена на сайті парламенту.

Так, позачергове засідання розпочнеться о 14:00. Першим у порядку денному стоїть законопроект № 3380 партії “Голос”. Документ передбачає забезпечення можливості залучати інтернів і лікарів без підтвердженої кваліфікації до боротьби з коронавірусом на волонтерських засадах.

Також пропонується збільшити допомоги по тимчасовій непрацездатності до 100 відсотків середньої заробітної плати медичним працівникам, які знаходяться на самоізоляції, враховуючи контакт з хворим Covid-19 під час виконання службових обов’язків.

Другим документом, який розглянуть нардепи, є законопроект № 3376 який передбачає держстрахування для медиків, що заразилися коронавірусом в результаті лікування хворих людей.

І альтернативний йому законопроект № 3376-1 яким пропонується виплачувати медикам, які отримали групу інвалідності внаслідок боротьби з коронавірусом, 630 600 грн компенсації.

Нагадаємо, раніше заступник голови фракції “Слуги народу” Олександр Корнієнко заявляв, що їх політсила планує внести в Раду законопроекти з підтримки медиків і боротьбі з коронавірусом, альтернативні запропонованих опозицією, і голосувати за них.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь