Пожежа під Харковом – якість повітря різко впала

Новини України

Повітря в Харкові почав різко погіршуватися після лісових пожеж в регіоні

Забруднення повітря у Харкові досягає небезпечних значень після лісових пожеж у регіоні. Фото: flickr.com

Якість повітря в Харкові різко знизилося – експертна оцінка показує наявність в повітрі до 207 одиниць твердих частинок (Particulate matter) на одиницю об’єму. Всьому виною тривають на території області пожежі.

Про це повідомляє міжнародний сервіс з відстеження якості повітря Waqi.info.

Вже кілька діб на території Харківської області тривають лісові пожежі, які ледь не підпалили АЗС і ТЕЦ-5. Протягом 24 годин вигоріло 35,5 га рослинності на відкритих територіях.

У ДСНС Харківської області зазначають, що в селах Соколове, Нижній Бишкин Зміївського району та в місті Ізюм згоріли приватні будівлі і житлові будинки. Близько 2 га території згоріло в селі Солоницівка Дергачівського району, а в Гатище Вовчанського району та Ізюмі знищено по одному гектару.

В середньому показники якості повітря варіюються від 160 до 207.

Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 квітня у Харкові горів ринок “Барабашово”, адміністрація вважає, що причиною пожежі став підпал, таку ж версію попередньо розглядають правоохоронці.

Як повідомляла “Країна”, Держнс України відзвітувало про повну ліквідацію пожежі в лісах зони відчуження Чорнобильської АЕС. Правда, влади і не приховують: значний внесок у перемогу над вогнем вніс пролився у вівторок дощ. Та й то полум’я до кінця не згасло і в середу ввечері пожежа відновився.

Також “Країна” писала, що ліквідувати пожежі в Житомирській області рятувальникам допомагають не тільки ЗСУ, але й авіація. Також до ліквідації загорянь ДСНС привернула пожежний потяг Укрзалізниці.

Залишити відповідь