Пожежа в Києві на Байковому кладовищі – фото

Новини України

У Києві підпалили знамените Байкове кладовище. Фото пожежі

На Байковому кладовищі в Києві спалахнула пожежа. Фото: ДСНС

На території Байкового кладовища в Києві сталася пожежа. За попередньою інформацією, загоряння виникло через підпал сміття.

Про це інформує прес-служба ДСНС міста в п’ятницю, 24 квітня.

Повідомляється, що рятувальникам стало відомо про пожежу на Байковому кладовищі в Голосіївському районі Києва ввечері в четвер. Прибувши на місце події, пожежники встановили, що вогонь поширився на площу в 100 квадратних метрів, горіло сміття.

Фото: Facebook

Протягом години пожежу погасили, жертв і постраждалих немає. За попередніми даними, причиною пожежі є занесення стороннього джерела запалювання (підпал) невідомими особами”.

Байкове – одне з найзнаменитіших цвинтарів у Києві. Тут поховані такі відомі люди, як Михайло Грушевський, Володимир Щербицький, Георгій Кирпа, Вадим Гетьман, Леонід Биков та інші.

Рятувальники нагадують, що у зв’язку з епідемією коронавіруса з 17 квітня за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій, обмежено відвідування всіх кладовищ Києва до окремого розпорядження. Ці заходи не поширюються на похорон.

А тим часом, у Житомирській області, а також в Чорнобильській зоні відчуження пожежники продовжують гасити загоряння. До ліквідації пожежі залучено більше тисячі чоловік.

Залишити відповідь