Пожежі в Житомирській області підібрався до сіл Олевського району

Новини України

У Житомирській області лісові пожежі підібралися до сіл

У Житомирській області пожежі підібралися до сіл. Фото: ДСНС

У Житомирській області, де нещодавно був зафіксований новий осередок пожежі, вогонь підібрався до сіл Олевського району.

Про це в суботу, 25 квітня, розповіли у ТСН.

Напередодні загоряння поширилося на 200 гектарів лісу. Пожежникам вдалося ліквідувати, проте за сухої погоди і сильного вітру пожежі знову виникають. За словами журналістів, вогонь дійшов до сіл Замисловічі, Пояски та Шебедиха.

Також відомо, що до ліквідації лісових пожеж залучено 150 лісівників та рятувальників, 20 одиниць техніки, а вчора гасити займання допомагала авіація, яка скинула 25 тонн води. За словами доглядачів лісу відкритого вогню вже немає, однак тліють деревина і пеньки.

“Ми працюємо, такого поширення (вогню – Ред.) ні, тушкуємо. У нас в лісовій охороні десь 82 людини і рятувальників багато. Сил, коштів вистачає. Ну, чекаємо дощу. Сьогодні прогнозують дощ, це допоможе нам”, – розповів головний лісничий Білокоровицького лісгоспу Ігор Тараканец.

Нагадаємо, що нещодавно рятувальники Київській області ліквідували пожежу у Бородянському районі. Горів трав’яний настил.

Раніше “Країна” писала, що в МВС показали, як військова техніка ліквідує пожежі під Житомиром.

Залишити відповідь