Працюють близько Трампа співробітників Білого дому зобов’язали носити маски

Новини Світу

Official White House Photo by Joyce N. Boghosian / Flickr

Співробітників адміністрації президента США Дональда Трампа, які працюють в Західному крилі Білого дому, зобов’язали носити маски в рамках боротьби проти поширення коронавіруса COVID-19, повідомляє The Hill.

Згідно отриманої співробітниками інструкції, відтепер вони повинні надягати маски, коли не знаходиться за своїм робочим місцем і не можуть триматися на досить великій відстані від колег. Крім того, співробітників просять “уникати відвідувань Білого дому, коли в цьому немає необхідності”, передає “Інтерфакс”.

У Західному крилі знаходяться робочі приміщення президента, зокрема Овальний кабінет.

Такі заходи прийняли після того, як раніше в травні стало відомо, що коронавірусом заразилися камердинер Трампа, а також прес-секретар віце-президента США Майкла Пенси.

Відомо, що президент США “соромиться” надягати маску перед камерою. Наприклад, при відвідуванні підприємства з виробництва масок в Арізоні Дрнальд Трамп з’явився в кадрі з неприкритим особою. Але потім він стверджував, що нібито носив маску, поки не велася зйомка.

Майкл Пенс теж знехтував цією елементарною заходом безпеки при відвідуванні клініки Mayo, порушивши тим самим розпорядок медичного закладу.

Тему масок регулярно піднімають журналісти на брифінгах в Білому домі: Трамп неодноразово відповідав на питання, чому на тому чи іншому заході він був не в масці. Зазвичай президент пояснює, що не має нічого проти носіння маски і готовий робити це, коли немає іншого виходу. У той же час він нагадує, що регулярно проходить тести на коронавірус і тому впевнений, що не заразний. Останнім часом такі перевірки проводяться щодня і щодо Трампа, і щодо Пенси, а також контактують з ними чиновників.

Залишити відповідь