Правила безпечного відпочинку на природі в день травматолога

Новини України

У день травматолога Моз нагадав українцям правила безпечного відпочинку на природі

У Моз нагадали правила відпочинку на природі. Фото: pixabay.com

У День травматолога Моз нагадав кілька правил, які допоможуть рідше гостювати у цього лікаря. Так як найбільша кількість травм припадає на весну і літо, зараз це особливо актуально.

Про це повідомляє Центр громадського здоров’я в Facebook.

“Завершення весни і літній час травматологи часто називають сезоном травм. Кількість нещасних випадків і травм (утоплень, ДТП, опіків) різко збільшується саме в цей час”, – зазначено в повідомленні.

Наголошується, що деякі діти не видають ніяких звуків, коли тонуть. Саме тому так важливо визначити одного дорослого, який повинен не відволікаючись доглядати за дітьми на близькій відстані.

У зоні відпочинку слід відокремити басейн парканом, щоб дитина не могла в нього впасти. Безпечніше всього, якщо дитина під час купання буде не далі простягнутої руки. При цьому обов’язково на кожну дитину має бути надувний жилет.

В алкогольному стані краще не братися за серйозні справи, не кажучи про водіння, плаванні та інших розвагах. Заради вашої ж безпеки лікарі рекомендують не нехтувати шоломом під час їзди на мопеді, мотоциклі і велосипеді. Те ж стосується ременів безпеки в машині і дитячого крісла для дітей до 12 років.

І, звичайно, кожен батько зобов’язаний регулярно проводити зі своїми дітьми інструктаж про те, наскільки небезпечно грати з джерелами вогню, бігати і вилазити у відкриті вікна, крутитися біля плити з окропом, а також попередити інші небезпеки – як вдома, так і на вулиці.

Нагадаємо, вчені Браунівського університету провели огляд досліджень, присвячених аналізу даних про травми, отримані під час занять зимовими видами спорту: їзді на сноуборді або гірських лижах.

Залишити відповідь