Правила відвідування ресторанів на карантині

Новини України

Моз назвав умови роботи кафе і ресторанів з 5 червня

Моз назвав умови запуску громадського харчування. Фото: pixabay.com

У Моз назвали правила відвідування закладів громадського харчування в умовах ослаблення карантину з 5 червня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я на сторінці в Facebook.

“Вже завтра заклади громадського харчування повертаються до повноцінної роботи. Плануючи наступний вечеря з сім’єю, будьте обачні. Перш за все ознайомтеся з обмеженнями, які зберігаються на період карантину”, – зазначено в повідомленні.

Так, при відвідуванні кафе і ресторанів варто враховувати, що за одним столиком може перебувати не більше чотирьох осіб без урахування дітей. Також заборонено вживання їжі в закладах швидкого харчування. Прочуханки, напої, столові прилади і блюда повинні виноситися персоналом закладу.

Все ще заборонені буфети і зони самообслуговування, а також місця, де відвідувачі змогли б самі наливати собі напої. Не можна користуватися відкритими кухнями, якщо тільки вони не відокремлені від відвідувачів.

На святах, банкетах, майстер-класах та інших публічних заходах в приміщенні ресторанів заборонено участь більше 10 осіб. Крім того, тимчасово не вийде користуватися дитячими кімнатами і заходити в приміщення закладу без персоналу.

Нагадаємо, в рамках ослаблення карантину, влада дозволила ресторанам відкрити літні тераси для гостей. Пом’якшення карантинних заходів триває: на черзі – відкриття ТРЦ і поступове повернення до звичного життя.

Як повідомляла “Країна”, ресторани і салони краси працюють після карантину вже кілька тижнів, на минулих вихідних у Києві відкрилися торгові центри, а з 1 червня – спортклуби.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь