Прес-конференція Зеленського – Мендель розповіла, кого з журналістів пустили

Новини України

У Зеленського використовували американську систему відбору журналістів на прес-конференцію – Мендель

Мендель розповіла, як журналістів відбирали на прес-конференцію Зеленського. Фото: “Країна”

На прес-конференцію Володимира Зеленського, яка була присвячена року його каденції і проходила 20 травня біля Маріїнського палацу в Києві, журналістів відбирали за принципом, який використовують у Великобританії і США.

Про це заявила прес-секретар глави держави Юлія Мендель, відео в YouTube оприлюднив “Лівий берег”.

“Інтересу до Володимиру Зеленському дуже багато по всьому світу, тому завжди дуже складно відбирати медіа… Ми, на жаль, не змогли дати президенту можливість зустрітися з такою кількістю ЗМІ, з якими він зустрічався в минулому році. Але тоді він показав, що готовий відповідати на питання всіх медіа. Він сидів більше 14 годин, але все одно багато хто залишилися незадоволені тим, що на будь-які питання він не відповів”, – сказала Мендель.

За її словами, відбирали запрошених журналістів підглянутому в США принципом: це представники найрейтинговіших медіа, молодих платформ з хорошою динамікою, при цьому з таким урахуванням, щоб серед них були представники різних позицій.

“Ми обирали за тим принципам та підходам, які ми побачили у Великобританії і США – ми спеціально їздили і вивчали їх. Це означає, що президента, прем’єра висвітлюють найбільш рейтингові медіа. Щоб були різні ідеологічні платформи. Ви бачите, що тут були присутні медіа, які мають абсолютно різні позиції і погляди на ситуацію в Україні. І третє, – ми дали можливість присутнім молодим платформ, які показують дуже рейтингову динаміку”, – повідомила прес-секретар президента.

За даними Мендель, на заході були присутні журналісти з приблизно 70 медіа.

Нагадаємо, деяким журналістам відмовляють в акредитації на прес-конференцію Зеленського з-за коронавирусных обмежень.

Також ми писали про те, що говорять в Мережі про прес-конференції Зеленського.

Залишити відповідь