Президент США Дональд Трамп зажадав відкрити церкви після корорнавируса

Новини України

“В Америці нам потрібно більше молитов”. Трамп зажадав терміново відкрити церкви

“В Америці нам потрібно більше молитов”. Трамп зажадав терміново відкрити церкви під загрозою заміни. Фото: Twitter

Президент США Дональд Трамп закликав губернаторів штатів негайно відкрити церкви незалежно від ситуації з захворюваністю в різних районах країни.

Про це він повідомив в ході екстреної прес-конференції в Білому домі, передає Associated Press.

“Сьогодні я визначаю молитовні будинки – церкви, синагоги і мечеті – як важливі місця, які надають необхідні послуги. В Америці нам потрібно більше молитов, а не менше”, – сказав він.

Також Трамп зазначив, що, якщо губернатори на відреагують на його прохання, йому доведеться “замінити” їх, хоча невідомо, чи є у нього такі повноваження.

Так, президент переніс релігійні організації в розряд місць першої необхідності, які американцям потрібно відвідувати під час пандемії так само, як магазини та аптеки.

“Губернатори повинні надходити правильно і дозволяти цим дуже важливим місцям віри відкритися прямо зараз, на ці вихідні. Деякі губернатори вважають винні магазини і клініки для аборту необхідними, але не церкви. Це не правильно. Тому я виправляю цю несправедливість і називаю молитовні будинки місцями першої необхідності. Це місця, які об’єднують наше суспільство і об’єднують людей. Люди вимагають ходити в церкву і синагогу, в свою мечеть”, – додав він.

Зазначимо, видання стверджує, що Трамп намагається якомога швидше зняти карантин і створити видимість нормального життя в США, незважаючи на ситуацію з коронавірусом, напередодні президентських виборів, які повинні відбутися вже цієї осені. А на тлі підтримки євангелістів з частини білошкірої категорії населення, команда Трампа ретельно стежить за проблемами релігійних громад і, за інформацією журналістів, досить часто спілкується з їх представниками.

“Я сказав: “Вам краще відкрити”. І вони це роблять. І вони будуть реагувати сьогодні або завтра в церквах. Ми повинні відкрити наші церкви”, – заявив президент раніше.

Інструкції для проведення релігійних заходів склали ще кілька тижнів тому, проте Білий дім не публікував їх до перших заяв Трампа про необхідність відкриття церков. Так, влада рекомендують дотримуватися безпечної дистанції, проводити богослужіння на відкритому повітрі і по можливості зменшити кількість учасників заходів.

Нагадаємо, лідер Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що не планує закривати кордони країни у разі нової хвилі пандемії коронавіруса. Він вважає, що США зможуть впоратися з поширенням вірусу і збираються “загасити цю пожежу”.

Як повідомляла “Країна”, Трамп заявив, що те, що у США підтверджено більше всього випадків коронавіруса у світі, означає, що саме в цій країні система тестування населення є найкращою.

Залишити відповідь