Президент Туркменістану об’їздив ахалтекинского скакуна в Ашхабаді на відео

Новини України

Опубліковано відео, як президент Туркменістану об’їздив дарованого ахалтекінців

У Туркменістані президенту подарували 8 скакунів. Одного він об’їздив відразу ж. Фото: Хроніка Туркменістану

У Туркменістані, де влада заборонила вживати слово “коронавірус” та носити маски, відсвяткували національне свято – День ахалтекинского скакуна.

З цієї нагоди президент країни Гурбангули Бердимухамедов отримав у подарунок вісім коней.

Про це в неділю, 26 квітня, інформує “Хроніка Туркменістану”.

Повідомляється, що на іподромі Ашхабада пройшло святковий захід, в рамках якого відбувся конкурс серед художників, скульпторів і ювелірів, що присвятили твори коням, а також конкурс краси серед коней.

Також в цей день Бердимухамедову подарували вісім скакунів: п’ять від кожного з регіонів республіки, по одному від військових, силовиків і коневодческой галузі Туркменістану. При цьому одного з дареных коней лідер Туркменії об’їздив відразу.

На іподромі також виступили танцюристи і музиканти, а спеціально для президента відбувся реп-концерт. Відомо, що Бердимухамедов цього жанру музики.

Відео: YouTube/ Хроніка Туркменістану

Нагадаємо, туркменський МЗС заявив, що в країні немає підтверджених випадків зараження Covid-19, в іншому випадку Ашхабад повідомив би про наявність коронавирусной інфекції Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Варто відзначити, що “Країна” веде текстову трансляцію подій навколо активного поширення коронавіруса в Україні та світі.

Залишити відповідь