Про другу хвилю коронавіруса заявили влади Вінницької області

Новини України

+27 хворих за добу. Влада Вінницької області заявили про другу хвилю коронавіруса

Губернатор Вінницької області констатував другу хвилю коронавіруса в регіоні. Фото: facebook.com

Ознаки другої хвилі коронавіруса угледіли в регіоні влади Вінницької області, в той час, як в Україні пом’якшили карантин. Протягом першого тижня травня збільшилося виявлення нових випадків хвороби, а за останню добу приріст хворих становив 27 осіб. Про це заявив губернатор Вінницької області Владислав Скальський.
 
“Можу констатувати, що ми маємо ознаки початку другої хвилі захворювання коронавірус у Вінницькій області. Протягом першого повного тижня травня ми маємо поступове збільшення виявлених нових випадків. А також за останню добу ми маємо 27 нових випадків захворювання коронавирусной хворобою. Станом на 9:00 12 травня на території області зареєстровано підтверджених 580 випадків коронавирусной хвороби”, – повідомив Скальський.
 
За його словами, у лікарнях нині перебувають 70 пацієнтів, вісім з них – діти. Вісім хворих перебувають у важкому стані і потребують кисневої підтримки. Один з них, 46-річний чоловік, – на апараті штучної вентиляції легенів.
 
Для шістьох хворих коронавірусом хвороба виявилася смертельною. У всіх цих людей була тяжка супутня патологія, зокрема, онкозахворювання на термінальній стадії.
 
“Заповненість ліжок хворими COVID-19 у дев’яти опорних лікарнях області поступово зростає. Причому, якщо говорити про 9 установах першої хвилі госпітальної бази, тільки хворих COVID-19 ми вже маємо майже 20% від загальної кількості інфекційних ліжок. Потужності інфекційного відділення Вінницької міської клінічної лікарні №1 вже майже повністю заповнені. Нові госпіталізації коронавирусной хвороби зараз будуть направлятися до Вінницької ЦРЛ”, – сказав Скальський.
 
Ще 195 жителів області лікуються амбулаторно. 309 пацієнтів одужали, у тому числі 21 дитина і 116 медиків. В обсервації знаходяться 3 людини, 1458 на самоізоляції. Перевіряють у лабораторії 907 підозр на коронавірус.

Раніше “Країна” писала про те, що в Харківській області на карантин закрили дитячу поліклініку, де у медпрацівників виявили коронавірус.

Також ми повідомляли, що у ВООЗ вважають, що після ослаблення карантину на планеті можлива друга хвиля коронавіруса.

Залишити відповідь