Пробіг під каштанами в день Києва буде в онлайн форматі

Новини України

Пробіг під каштанами в день Києва будуть проводити онлайн

Ряд святкових заходів у Києві в день міста буде проводиться онлайн. Фото: Країна

В останню неділю травня, 31 числа, будуть організовані святкові заходи у зв’язку з днем Києва. Однак частина з них будуть проводити в онлайн форматі.

Про це повідомляють “Українські новини”.

Так, щорічний пробіг під каштанами, який проходить у день Києва, в цьому році пройде онлайн і під гаслом боротьби з коронавірусом. Захід розпочнеться в 9:00 ранку. Організатори закликають приєднатися до соціальної ініціативи “ПробігONлайн”, зробивши благодійний внесок.

Зібрані кошти підуть на допомогу українським лікарям і медичним установам: Центру дитячої кардіології, кардіохірургії Моз України, а також лікарням.

Крім того, жителі Києва зможуть долучитися до фестивалю “Чилдрен кінофест”, в рамках якого будуть показані фільми та проведено конкурс дитячих короткометражних фільмів.

А от онлайн проект “На карантині з Plan B” пропонує ряд безкоштовних лекцій, дискусій та воркшопів. Організатори пропонують живі концерти і вечірки, а також лекції від українських та іноземних менторів.

Нагадаємо, киянам, у яких діти ходять в дитячі садки, в батьківському чаті прийшло сповіщення від садочків, в яких пропонується ще раз подумати перед тим як відправляти туди свою дитину.

Також “Країна” розповідала, що в Києві з 12:00 23 травня повинні відновити роботу не тільки тролейбуси, трамваї і автобуси, але і маршрутки – якщо вранці в суботу міська комісія з ТЕБ та НС прийме відповідне рішення. У всьому транспорті введуть обмеження по числу пасажирів.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь