Пробки в Києві 19 травня – на дорогах столиці утворилися затори

Новини України

Вранці у вівторок Київ завмер у заторах. Карта

Вранці 19 травня на дорогах Києва утворилися затори. Фото: “Країна”

Вранці у вівторок, 19 травня, як і в попередній день, Київ скували пробки. Традиційно найскладніше проїхати центральними вулицями столиці, стоять мости – особливо у напрямку центру. Втім, на лівому березі також завантажені великі магістралі.

Про це свідчать дані сервісу Google Maps.

Так, на лівому березі ускладнено рух на в’їзді в столицю з Бориспільського шосе, також варто проспект Бажана – у бік центру. На Харківському, Дарницькому шосе і проспекту Григоренка теж утворилися затори. Тягучки спостерігаються на вулиці Братиславській, проспекті Визволителів і проспектах Соборності та Броварському.

Стоять всі мости в бік центру, однак найскладніша ситуація спостерігається на Північному. Це обумовлено серйозними заторами на вулиці Бальзака та проспекті Шухевича.

У центрі найбільше автомобілів спостерігається на Набережному шосе, бульварі Шевченка та проспекті Перемоги. Затори утворилися на вулицях Басейній та Січових Стрільців.

Нагадаємо, “Країна” з’ясовувала, чому Київ після обслабления карантину кожен день стоїть в аномальних пробках.

Також ми писали, що з понеділка обмежено в’їзд у Київ великогабаритного транспорту, щоб не утворювалися “карантинні” пробки.

Залишити відповідь