Пробки в Києві 21 травня утворилися по всіх районах столиці

Новини України

Вранці у четвер Київ традиційно завмер у заторах. Фото

Вранці 21 травня Київ завмер у заторах. Фото: “Країна”

Сьогодні, 21 травня, Київ вже який день поспіль стоїть у пробках. У столиці ускладнено рух провідних у центр міста вулиць, при цьому майже не залишилося ділянок, де можна проїхати без проблем.

Про це свідчать дані сервісу Google Maps.

У столиці заблоковані основні магістралі, що ведуть до центру міста. Перш за все – з лівобережних районів. Більше всіх простоює Північний міст – пробка тягнеться по проспекту Шухевича від станції метро “Почайна”, від мосту Метро транспорт стоїть на Броварському проспекті та бульварі Перова.

Біля моста Патона зупинився проспект Соборності – і до Дарницької площі. Ускладнено рух перед Південним мостом, автомобілі стоять по проспекту Бажана до станції метро “Харківська”.

На правому березі пробки утворилися на проспектах Перемоги, Лобановського, Голосіївському, Набережному шосе, бульварі Шевченка і багатьох інших.

Пробки в Києві 21 травня. Скріншот: Google Maps

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чому Київ після обслабления карантину кожен день стоїть в аномальних пробках.

При цьому влада вже обмежили в’їзд у столицю для великогабаритного транспорту, яке торкнулося чотирьох в’їздів до Києва: на Житомирському, Бориспільському, Одеському та Гостомельському шосе, однак це не допомогло.

Залишити відповідь