Продаж квитків МАУ закрита до 1 липня – президент

Новини України

МАУ припинила продаж квитків на міжнародні рейси до 1 липня

МАУ закрила продаж квитків на міжнародні рейси до 1 липня. Фото: avianews.com

Президент авіакомпанії МАУ Євген Дихне заявив, що продаж квитків на всі міжнародні рейси закрита до 1 липня після того, як був проведений аналіз ситуації в країнах потенційної маршрутної мережі.

Про це повідомляє прес-служба МАУ.

Так, за словами Дихне, прогноз розвитку ситуації є жалюгідним, а Україна – частина глобального тренда. Приміром, на досягнення показників 2020 року компанія зможе вийти лише в 2023 році.

Спершу будуть відновлювати середньомагістральні перельоти, що викличе зміни в структурі флоту авіакомпаній – розпочнеться виведення старих і далекомагістральних літаків.

“Пріоритетом діяльності авіакомпаній стане зниження витрат шляхом ефективного управління своїм парком. Вони будуть використовувати закінчення дії договорів для скорочення парків, а також намагатися знижувати лізингові платежі”, – сказав він.

Також передбачається, що зміни відбудуться і в сервісі аеропортів: будуть закриті бізнес-зали, магазини Duty Free.

Нагадаємо, у п’ятницю, 15 травня, в Україну рейс вилетів зі Сполучених Штатів, на борту якого перебувало 72 наших громадянина. Це вже шостий літак, який евакуює українців з США.

Також “Країна” писала, що нещодавно в Україну з ОАЕ і Вірменії евакуювалися 300 осіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь