Продовження заборони російських сайтів підтримав Порошенко

Новини України

Порошенко підтримав рішення Зе продовжити заборону російських соцмереж, але покартав за затримку

Петро Порошенко підтримав продовження заборони на російські соцмережі. Фото: “Країна”

Екс-президент України Петро Порошенко підтримав продовження заборони російських сайтів і соцмереж в Україні. Щоправда, на його думку, чинному главі держави Володимиру Зеленському не потрібно було тягнути до останнього дня”, щоб підписати відповідний указ.

Відповідний пост Порошенко опублікував у Facebook.

“Указ президента продовжити заборону російських соцмереж в Україні, вперше впроваджений моєю командою три роки тому, вважаю правильним. Але дивно, чому тягнули до останнього дня? Що вичікував Офіс президента і чому зволікав – відкриті питання”, – написав Порошенко.

 

Нагадаємо, ще 13 травня РНБО ухвалила рішення про продовження заборони російських сайтів і соцмереж і передав проект указу президента в Офіс Зеленського. В цей же день Рада провела позачергове засідання, на якому ухвалила звернення з вимогою продовжити заборону, проте зроблено це було вже після відповідного рішення Ради національної безпеки і оборони.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про продовження заборони в ніч з 14 на 15 травня, напередодні закінчення терміну цієї заборони. Цікаво, що ще рік тому він говорив про безглуздість таких обмежень.

Залишити відповідь