Прогноз погоди на тиждень з 17 по 24 травня

Новини України

“Примхливий” травень принесе заморозки, дощі і сильний вітер. Прогноз погоди в Україні на найближчий тиждень

В Україні наступного тижня буде вітряна і дощова погода. Фото: meteovesti.ru

У найближчі дні Україну накриють дощі, сильний вітер і навіть заморозки. У більшості областей очікуються зливові дощі з поривчастим вітром. На Заході, Півночі та місцями в центральних областях України є ймовірність заморозків.

Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в Facebook.

“Завтра, 17 травня, знову черговий атмосферний фронт буде пролітати над нашою територією. Спочатку дощі литимуть на Заході, Півночі, у центральних областях (крім Дніпра і районів), а також в Одеській області. Протягом дня дощі будуть переміщуватися через центральні області і пізно ввечері досягнутий Харківської області, Дніпра з районами, а вже в ніч на вівторок (19 травня) накриють Схід України”, – написала Діденко.

За словами синоптика, по всьому Півдню також опади пройдуть лише до вечора, однак, Крим та південні райони континентального Півдня уникнуть вологої повітряної маси. Зазначила, що завтра (17 травня) вітер західного напрямку, помірний, а от 18 травня зміниться на північно-західний і посилиться.

“На сильне тепло розраховувати не варто, в неділю протягом дня очікується +14…+18 градусів, на півдні +18…+22 градуси. Вогнище самої свіжої погоди завтра опиниться над Вінницькою областю та північними районами Одеської області – там лише +10…+14 градусів”, – зазначила синоптик.

За попередніми прогнозами Наталки Діденко, в проміжку 22-23 травня на Заході, Півночі та місцями в центральних областях України є ймовірність заморозків.

“Найближчі синоптичні новини складаються з фронтів, дощів, сильних вітрів і навіть, можливо, заморозків. Але не варто забувати, що всі ці неслухняні діти атмосфери все одно поступаються перед головною атмосферної мамою-кішкою, сонцем”, – підсумувала Діденко.

В суботу 16 травня в Україні буде розкид температур від 4 до 22 градусів.

Як повідомляла “Країна”, травневі заморозки можуть істотно скоротити урожай картоплі в Україні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь