Протоієрея Дмитра Смирнова підключили до ШВЛ – ЗМІ

Новини України

У Росії протоієрея Смирнова, який називав пандемію корисним явищем, підключили до ШВЛ

Протоієрея Дмитра Смирнова підключили до апарату ШВЛ. Фото: ren.tv

Відомого протоієрея Російської православної церкви Дмитра Смирнова, який раніше спровокував скандал через порівняння цивільних дружин з “безкоштовними повіями”, підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Причиною цього стали ускладнення, викликані коронавірусом.

Про це повідомляє “РЕН ТВ” з посиланням на свої джерела.

“Госпіталізований з підозрою на коронавірус протоієрей Дмитро Смирнов знаходиться у важкому стані. Священика підключили до апарату ШВЛ”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що зараз священнослужитель знаходиться в медичній клініці в селищі Комунарка.

Нагадаємо, про зараження Смирнова коронавірусом стало відомо 8 травня. Медикам довелося госпіталізувати, оскільки нещодавно перенесеної операції священнослужитель був у підвищеній зоні ризику. Тоді його стан медики оцінюють як стабільний.

Цікаво, що 3 травня протоієрей Димитрій Смирнов, після проведення літургії, назвав пандемію коронавіруса “надзвичайно корисним явищем”. За його оцінкою, з тих пір, як почалася пандемія, “егоїзм став зменшуватись, а замість нього активізуються волонтерство, бажання щось зробити для ближнього, розуміння якихось дуже важливих для Церкви християнських якостей душі”.

Залишити відповідь