Причина обвалення моста під Дніпром – перевантажена на десятки тонн фура

Новини України

У службі автодоріг назвали перевантажену фуру причиною обвалення моста під Дніпром

Рузнул один проліт мосту. Фото: ДСНС

Міст через Олексіївська затока Каховського водосховища, який впав напередодні під Нікополем, обвалився через перевищення допустимої ваги фури майже на 27 тонн.

Про це повідомила прес-секретар Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Маргарита Корж.

“Там їхала фура, вона була з перевищенням допустимої ваги. Допустима вага згідно з установленим знаком – 10 тонн… Але вага самої фури – 15 тонн. Вантаж, який перевозив водій згідно товаро-транспортної документації – 22 або 20 тонн”, – сказала Маргарита Корж.

За словами начальника відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Артема Хижняка, міст був побудований в 1955 році, його довжина становить 152 метри і він перебуває у 4 експлуатаційному стані (обмежено працездатний). Хижняк зауважив, що капітального ремонту мосту не було.

У 2017 році було проведено обстеження та експертна комісія зробила висновок про експлуатаційному стані мосту. Оцінити завдані збитки поки неможливо і ще рано говорити про ремонт мосту.

За словами чиновника, є певні складнощі з вилучення фури з води і це може зайняти близько 5 днів.

Раніше “Країна” писала про те, що на пішохідному мосту в Києві знову тріснуло скло.

Також ми повідомляли, що вантажівкам заборонили проїзд по мосту Патона в Києві.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь