Причиною обвалення стіни житлового будинку в Одесі могли стати земляні роботи

Новини України

У поліції підозрюють, що причиною обвалення будинку в Одесі стали роботи по сусідству

Земляні роботи могли стати причиною обвалення будівлі. Фото: ДСНС

Причиною часткового обвалення стіни чотириповерхового житлового будинку в Одесі могли стати земляні роботи, які велися на будмайданчику поряд.

Про це з посиланням на начальника головного управління Національної поліції в Одеській області Олега Беха повідомляє місцеве видання “Думська”.

У повідомленні сказано, що поруч з постраждалим житловим будинком раніше знаходився банно-пральний комбінат. Його раніше знесли для будівництва багатофункціонального центру. Саме це і могло стати причиною обвалення будівлі.

“Будинок мав невеликий крен після знесення лазні. За словами експертів, до обвалення могло призвести зсув ґрунту. На будмайданчику був незамкнений екскаватор, але працівник був відсутній”, – сказав Бех.

Зазначається, що за фактом обвалення будівлі розпочато кримінальне провадження за частиною 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, в Одесі за адресою вул. Торгова, 20 частково обвалилася стіна чотириповерхового житлового будинку з мансардою на 30 квартир. Рятувальники зупинили розбір зруйнованого житлового будинку з-за загрози нового обвалу.

 

Залишити відповідь