Прикордонники пояснили, за яких умов відкриють КПВВ на Донбасі

Новини України

Лінія розмежування на Донбасі буде закрита і після 22 травня – прикордонна служба

КПВВ на Донбасі відкриють лише після окремого розпорядження. Фото: facebook.com

На лінії розмежування на Донбасі продовжують діяти обмеження, які не залежать від рішень влади щодо карантину в Україні і можуть бути зняті лише особливим розпорядженням. Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби.

“Незважаючи на урядове рішення продовжити загальнодержавний карантин до 22 травня, обмеження на перетин лінії розмежування продовжуватися і далі – до окремого розпорядження. Нагадаємо, вони вводяться відповідним наказом командувача об’єднаних сил”, – йдеться в повідомленні.

Як нагадали в Держприкордонслужбі, під час дії обмежень перетнути лінію розмежування можливе лише за окремим рішенням командувача об’єднаними силами у разі вагомих причин гуманітарного характеру або критичних життєвих обставин.

“З 22 березня командувач об’єднаних сил надав 283 таких індивідуальних дозволів. Основна частина – 236 позитивних рішень – були надані для перетину лінії розмежування в КПВВ Станиця Луганська”, – йдеться в повідомленні.

Але при цьому в Держприкордонслужбі зазначили, що іноді люди, які їдуть на окуповану територію під тиском критичних життєвих обставин, не можуть перетнути лінію розмежування навіть при наявності дозволу. Зокрема, більше двох десятків людей,не пустили на окупований Донбас сепаратисти.

У зв’язку з цим громадян просять врахувати ці обставини при плануванні поїздки на непідконтрольну територію.

Раніше “Країна” писала про те, що незважаючи на заклики ООН, Зеленський відмовився відкривати пункти пропуску на Донбасі.

Також ми повідомляли, що штаб ООС повідомив про 17 обстріл на Донбасі 9 травня.

Залишити відповідь