Прикордонники тільки стріляниною зупинили яка перебігала з Угорщини українця

Новини України

Прикордонники тільки стріляниною зупинили яка перебігала з Угорщини українця

Стрілянина і гонитва. На кордоні з Угорщиною українець вирішив перевірити вправність прикордонників. Фото: pixabay.com

Житель Закарпаття вирішив перевірити вправність прикордонників і просто перебігти кордон. Таким чином чоловік вирішив повернутися на батьківщину з Угорщини.

Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби України.

“Затриманим виявився 40-річний громадянин України, мешканець села Мочола Берегівського району. Українець деякий час перебував в Угорщині та мав намір повернутися додому, правда діючими пунктами пропуску скористатися не захотів. До того ж, виявилося, що перевірити пильність прикордонників було давньою мрією українця”, – зазначено в повідомленні.

Останнє чоловік сам озвучив співробітників ДПСУ. Під час затримання він вирвався і спробував втекти, але зупинився тільки після попереджувальних пострілів у повітря. Зараз справа направлена до суду, де вчинку порушника дадуть правову оцінку.

Нагадаємо, закритий два місяці тому із-за карантину єдиний піший перехід на українсько-польському кордоні “Шегині-Медика” у Львівській області повинен знову запрацювати.

Як повідомляла “Країна”, за пару годин до повного закриття кордону для всіх пасажирських рейсів, на КПП з Польщею, як і раніше залишилося близько тисячі осіб.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь