Примати і кажани краще всіх тварин переробляють алкоголь

Новини України

Мавпи і кажани краще всіх ссавців переробляють алкоголь

Рукокрилі виявилися досить стійкими до сп’яніння. Фото: pixabay.com

Вчені проаналізували послідовності гена алкогольдегідрогенази 7(ADH7) у 85 видів ссавців, щоб підтвердити або спростувати міф про природному сп’янінні у тварин. Вони з’ясували, що найефективніше переробляють алкоголь примати і кажани.

Результати спостережень дослідників опублікував сайт Proceedings of the Royal Society.

Люди вживають алкоголь дуже давно, що пов’язано з еволюційною спадщиною: предки людини їли перезрілі і ферментовані фрукти. Довгий час вважалося, що тварини, наприклад слони в Африці, спеціально їдять ферментовані плоди, щоб сп’яніти.

Співробітники канадського Університету Калгарі вирішили оцінити здатність різних ссавців переробляти етиловий спирт. Чим краще вона розвинена, тим більше етанолу може вжити тварина і при цьому не отруїтися і не заснути.

Дія C2H5OH нейтралізують ферменти алкогольдегідрогенази (ADH), які переводять це з’єднання в ацетальдегід. Вони кодуються різними генами і експресуються в різних органах. Першим діє ADH7, так як цей фермент виробляється в ШКТ: у шлунку, ротової порожнини та стравоході. Багато інші алкогольдегідрогенази утворюються в основному в печінці і працюють вже не з етанолвмісною їжею, а з потрапили в кров спиртом. Тому дослідники порівнювали послідовності генів, що кодують ADH7, а не інші ферменти тієї ж групи.

Вчені відібрали дані по гену ADH7 для 85 видів ссавців з різних загонів: гризунів, рукокрилих, приматів, парнокопитних, хоботних, хижих, китоподібних та інших. Вони шукали цей ген у виду і з’ясовували, чи немає в ньому мутацій. Враховувалися і харчові звички тварин, частки нектару і плодів в їх дієті. Теоретично, чим більше подібної їжі їсть ссавець, тим вище у нього шанс зіткнутися з етанолом в природі.

Ген ADH7 відшукали у 79 з 85 досліджених видів. У деяких він перетворився в псевдоген – послідовність ДНК, яка раніше була функціональним геном, а тепер на її основі неможливо отримати працюючий білок. До таких ссавцям з псевдогенами ADH7 відносяться кінь, білий носоріг, морська свинка, канадський бобер, а також багато китоподібні, хоботні, хижі і парнокопитні. Швидше за все, вони майже не здатні ефективно переробляти етанол.

Функціональні ADH7 виявили у тих, хто споживає багато фруктів і нектару: приматів і кажанів. У багатьох з них у відповідному гені є заміни, які можуть підвищувати ефективність алкогольдегідрогенази 7 (за деякими даними, у приматів у 40 разів порівняно з предковой формою ферменту). Можливо, кодований ADH7 білок активний у деяких сумчастих.

Припущення про те, що алкогольдегідрогеназа 7 найбільш активна у тварин, які їдять нектар і фрукти і тому часто зустрічаються з етанолвмісною їжею, підтвердилося, але частково. У травоїдних (гризунів, парнокопитних, коней, слонів) ADH7 відсутня або з нього не можна вважати інформацію для побудови повноцінного білка. Це дивно, враховуючи, що листя – рослинна їжа. Автори припускають, що у разі травоїдних функцію алкогольдегідрогенази 7 виконують бактерії-симбионты шлунка або кишечника.

Дослідники роблять висновок: різні ссавці переробляють етиловий спирт з неоднаковою ефективністю. Значить, не варто переносити дані з одних видів на інші, або судити про людину за результатами досліджень алкоголізму у інших ссавців.

Раніше “Країна” розповідала про курйоз в Москві, де объевшиеся горобини п’яні омелюхи намагалися затіяти бійку або просто лежали на землі.

Ми також писали про відкриття, згідно з яким бажання завести собаку обумовлено генетично.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь