Принц Чарльз просить британців допомогти у зборі врожаю

Новини України

У Британії немає кому збирати урожай. Принц Чарльз просить у підданих допомоги

Принц Чарльз закликав британців вийти в поля, фото: twitter.com/ClarenceHouse

Пандемія коронавіруса завдала нищівного удару по економіці всіх країн світу, і Британія не стала винятком. Жорсткі карантинні обмеження та заборона на в’їзд для сезонних заробітчан призвели до того, що країна може залишитися без врожаю-2020.

Влада вже почали інформаційну кампанію “Збери для Британії”, щоб люди, які втратили роботу через карантину вийшли на поля і на грядки допомагати у зборі фруктів і овочів.

У цій кампанії взяли участь навіть члени королівського дому. Принц Чарльз записав відеозвернення, в якому закликав співвітчизників не відсиджуватися по домівках.

“У цей час величезної невпевненості багато наших звичних планів і постійних життєвих звичок опинилися під загрозою. Якщо ми хочемо в цьому році зібрати урожай британських фруктів і овочів, нам потрібна армія людей”, – звернувся до британцям принц Чарльз.

Раніше “Країна” повідомляла, що Париж і Берлін вирішили створити фонд на 500 мільярдів євро для порятунку економіки Європи після коронакризиса.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь