Припинення вогню на Донбасі зірвано за підсумками переговорів у ТКГ

Новини України

Гризлов звинуватив Україну в зриві переговорів про припинення вогню на Донбасі

Фото: Facebook/Операція об’єднання об’єднаних сил / Joint Forces Operation

Повпред Росії на переговорах Тристоронньої контактної групи по Донбасу Борис Гризлов звинуватив Київ у тому, що не вдалося домовитися про припинення вогню в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Київ не прийняв заяву про безстрокове режим припинення вогню.

Про це Борис Гризлов заявив журналістам за підсумками засідання, передає “Інтерфакс”.

“Саме з вини Києва в черговий раз не прийнято заяву про припинення вогню. Російська делегація виступила в підтримку заяви сторін про безстрокове режим припинення вогню, який би включав додаткові заходи, узгоджені ще в липні 2019 року”, – сказав він.

Гризлов додав, що ситуація з забезпеченням безпеки уздовж лінії зіткнення залишається вкрай складною, за даними СММ ОБСЄ, за перші 10 днів травня в окремих районах Донецької та Луганської областей було зафіксовано 13 поранених і один убитий серед мирного населення.

“Режим припинення вогню порушує саме київська сторона, тому вона і відмовляється прийняти конкретні додаткові заходи контролю припинення вогню”, – підкреслив він.

Він нагадав, що рішення саміту “нормандської четвірки” в максимально можливій мірі були враховані пропозиції, які надійшли з Києва, в тому числі і ті, які стосуються ділянок розведення сил і засобів.

Раніше “Країна” писала, що головний парламентер Кремля по Україні терміново прибув у Берлін для обговорення ситуації на Донбасі.

Також ми розповідали, що Лавров після відеоконференції “нормандського формату” поскаржився, що по особливому статусу Донбасу так і не просунулися.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь