Призначення Саакашвілі. Дмитро Разумков не знає, коли відбудеться позачергове засідання Ради

Новини України

Спікер Разумков не знає, коли буде позачергове засідання Ради з питання Саакашвілі

Дмитро Разумков ще не знає, коли відбудеться позачергове засідання Ради, фото Країна

Поки Михайло Саакашвілі впевнено заявляє про те, що Рада проголосує за його призначення на пост віце-прем’єра, спікер Дмитро Разумков ще не знає навіть дати позачергового пленарного засідання Верховної Ради.

“Остаточної інформації, коли відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України (на цьому тижні – Ред.) ще немає. У мене є інформація, що депутати будуть звертатися з проханням провести позачергове засідання. Я думаю, що якщо засідання і буде, то наприкінці тижня”, – заявив вчора Дмитро Разумков, як передає Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на питання, чи буде на позачерговому засіданні Ради, розглядатися питання про призначення Махаила Саакашвілі віце-прем’єром, Разумков сказав: “Якщо ми говоримо про кадрові призначення, то зареєстрованих подань з боку Кабінету Міністрів поки що у нас немає… Говорити про те, коли це станеться, якщо це станеться, досить важко, тому що саме Рада буде приймати таке рішення”.

Нагадаємо, раніше “Країна” повідомляла, що призначення Саакашвілі підтримують максимум 50% “слуг народу”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь