Призначити Шмигаля прем’єром запропонував заступник голови ВП Трофімов

Новини України

“Зрозумілий Зеленському людина”. У ВП пояснили, як Шмигаль став прем’єром України

Перший заступник голови ВП Сергій Трофимов. Фото: Facebook

Кандидатуру Дениса Шмигаля на посаду прем’єр-міністра України запропонував Зеленському перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофимов.

Про це він заявив під час інтерв’ю з Дмитром Гордоном, опублікованому у вівторок, 12 травня.

Так, на питання журналіста про те, чи правда, що Шмигаля президенту показав саме він, Трофимов відповів: “Голови ОДА це моя зона відповідальності. Він був головою Івано-Франківської області, дуже добре себе проявив. Сам по собі він дуже системний, грамотний, добре освічена людина… Ми також, як і багатьох кандидатів, знайшли шляхом співбесід, рекомендацій”.

За словами Трофімова, так як Шмигаль був головою Івано-Франківської ОДА, він перебував у вертикалі президента і був для Зеленського “зрозумілим людиною”. Також заступник голови ВП відзначив, що його приємно вразив перший розмову з Шмыгалем як вже чинного глави уряду.

“Після його призначення у нас була можливість поспілкуватися з Денисом Анатолійовичем тет-а-тет. Я задав йому питання “чого ви хочете?”… Він досить чітко і швидко відповів. Позначив два завдання. Перша – зберегти максимальну кількість життів. Друге – економіка, підвищення рівня життя людей”, – заявив Трофімов.

Відео: YouTube/ Дмитро Гордон. Слова про Шмыгале – з 1:10:23

Нагадаємо, що Шмигаль став главою Кабміну 4 березня. Тоді його кандидатуру підтримав 291 народний депутат.

Раніше ми писали, що практично відразу після призначення на посаду прем’єра Шмигаль закликав українців готуватися до важкої економічної кризи.

Залишити відповідь