Путін і Трамп зробили спільну заяву з нагоди річниці зустрічі на Ельбі

Новини України

Путін і Трамп зробили спільну заяву з нагоди 75-ї річниці зустрічі на Ельбі

Путін і Трамп зробили спільну заяву з нагоди 75-ї річниці зустрічі на Ельбі, фото: Прес-служба Кремля

Президент Росії Володимир Путін і президент США Дональд Трампи зробили спільну заяву, присвячену 75-й річниці зустрічі радянських і американських солдатів на річці Ельбі під час Другої світової війни.

Про це йдеться на сайті Кремля.

“25 квітня 2020 року виповнюється 75 років з дня історичної зустрічі радянських і американських солдатів, які потиснули один одному руки на пошкодженому мосту через річку Ельба. Ця подія стала передвісником вирішальної поразки нацистського режиму”, – йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що зустріч на Ельбі – кульмінація колосальних зусиль багатьох країн та народів, які об’єдналися в рамках Декларації Об’єднаних Націй від 1942 року.

“Ця спільна боротьба вимагала величезних жертв мільйонів солдатів, матросів і мирних громадян на багатьох театрах військових дій. Ми також відзначаємо внесок мільйонів чоловіків і жінок, які на трудовому фронті справили величезне кількість військової продукції, призначеної для використання по всьому світу. Працівники підприємства тилу відіграли ключову роль у забезпеченні союзних сил коштами, необхідними для перемоги”, – зазначається на сайті президента РФ.

“Дух Ельби” є прикладом того, як США і Росія можуть відкласти в сторону суперечності, вибудувати довіру і співпрацювати в ім’я спільної мети. Даючи сьогодні відсіч найбільш серйозним викликам XXI століття, ми віддаємо данину поваги доблесті і мужності всіх тих, хто разом бився для розгрому фашизму. Їх героїчний подвиг ніколи не буде забутий”, – йдеться в повідомленні.

Раніше “Країна” писала, що Трамп розповів про прекрасних відносинах з Росією і назвав Путіна “джентльменом”.

Також ми розповідали, що Путін остаточно затвердив Росії нову дату закінчення Другої світової війни.

Залишити відповідь