Путін не хоче бути на мозаїці в головному храмі Збройних сил Росії

Новини України

Путін не захотів з’являтися на мозаїці в головному храмі армії Росії

Незакінчена мозаїка з Путіним, фото: Художній рада по будівництву храму

У підмосковній Кубинці готуються відкрити до Дня перемоги головний храм Міністерства оборони Росії. Особливістю цього храму є те, що на внутрішніх мозаїчних фресках зображені президент Росії Володимир Путін, міністр оборони Сергій Шойгу і генералісимус Йосиф Сталін.

Настоятель храму єпископ Клинський Стефан пояснив, що зображення історичних особистостей і подій давно є традицією при будівництві ритуальних споруд. “Дана мозаїка повинна відобразити приєднання Криму в 2014 році”, – зазначив святіший отець.

Однак, сам господар Кремля не вважає своєчасним поява мозаїки зі своїм обличчям у храмі Міноборони. Про це розповів прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков, як передає Lenta з посиланням на ТАСС.

“Коли йому доповіли про це, він посміхнувся. Коли-небудь вдячні нащадки оцінять наші заслуги, але зараз це робити ще рано”, – передав слова Путіна його прес-секретар.

Головний храм Збройних сил Росії повинен відкритися 9 травня, в день 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Будівництво церкви Міноборони почалося в кінці 2018 року з ініціативи Шойгу. Вона має стати третім за висотою православним храмом світу.

ТТХ головного храму армії Росії

Головний військовий храм Росії заклали наприкінці вересня 2018 року. Його висота разом з хрестом складе 95 метрів. Діаметр головного купола складе 19,45 метрів, рік закінчення війни. Висота дзвіниці сягає 75 метрів. Висота малого купола складе 14,18 метрів – війна тривала 1 418 днів і ночей. За пропозицією міністра оборони Сергія Шойгу, в ступені при вході в храм хотіли вмонтувати фрагменти малоцінного зброї вермахту.

Раніше “Країна” повідомляла, що до Дня Перемоги “Інтер” запустив марш пам’яті “Наш полк” в режимі онлайн.

Так само ми розповідали, що 83% українців вважають День Перемоги великим святом, який потрібно зазначати окремо.

Залишити відповідь