Путін розповів про міністра освіти, перехворів коронавиурсом

Новини України

У Росії вже четвертий міністр заразився коронавірусом

Міністр освіти РФ вже вилікувався від Covid-19 і приступив до роботи. Фото: РИА Новости

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що міністр освіти Валерій Фальков перехворів коронавірусом. Чиновник підтвердив цю інформацію, заявивши про хороше самопочуття і повернення до роботи після хвороби.

Про те, що Фальков перехворів коронавірусом стало відомо в ході наради з розвитку генетичних технологій, пише “Інтерфакс”.

“Не секрет, Валерій Миколайович переніс коронавірус, перехворів, наскільки я уявляю. Я уважно стежив за тим, що відбувається, як і за іншими членами кабінету міністрів. Там все начебто теж у них відновлюється, і вони вже практично приступають до роботи”, – сказав Путін.

Фальков в ході наради запевнив, що вже одужав і “включився в роботу активно”.

Нагадаємо, в оточенні Путіна коронавірусом хворіють все більше людей: від його прес-секретаря Дмитра Пєскова, у якого на фоні Сovid-19 почалася двобічна пневмонія, до прем’єр-міністра РФ Михайла Мішустіна, міністра будівництва і ЖКГ Володимира Якушева та міністра культури Ольга Любимової, у якої хвороба протікає в легкій формі. Таким чином, Фальков став четвертим членом уряду, про захворювання якого коронавірусом стало відомо.

Як повідомляла “Країна”, у Росії за добу коронавірусом захворіли 9 974 людини, загальна кількість заражених станом на 14 травня залишає 252 245 осіб.

 

 

Залишити відповідь