Путін заявив про разової виплати на дитину 10 тисяч рублів

Новини України

Путін анонсував російським батькам разову виплату в 10 тисяч рублів на кожну дитину

У Росії виплатять “коронавирусную” допомога сім’ям з дітьми. Фото: kremlin.ru

Президент Росії Володимир Путін повідомив, що уряд планує разові виплати на кожну дитину віком від 3 до 15 років у розмірі 10 тисяч рублів (близько 3,6 тис. грн. або 136 доларів за станом на 11 травня – Ред.). Виплати здійснять 1 червня.

Про це президент Росії заявив під час звернення до нації 11 травня.

За словами Путіна, є також пропозиція вдвічі підвищити розмір дитячої допомоги для непрацюючих громадян – з 3 375 рублів до 6750 рублів (майже 2500 грн). За словами Путіна, збільшені дитячі виплати – це нова міра підтримки росіян в період пандемії.

Також він сказав, що сім’ям без прав на материнський капітал будуть забезпечені щомісячні виплати в розмірі 5 тисяч рублів (близько 1800 гривень), починаючи з квітня.

Крім того, нужденні зможуть отримати належні їм виплати відразу за півроку, це близько 33 тисячі (близько 10 000 гривень) на дитину.

У підсумку, з урахуванням всіх рішень підтримку отримають 27 млн дітей. Для підтримки людей, які втратили роботу, влади підготують окремі заходи.

Раніше президент України Володимир Зеленський пообіцяв роздати по 2000 гривень підприємцям з дітьми.

Нагадаємо, в попередньому зверненні Путіна говорилося про те, як Росія буде виходити з карантину. На першому етапі росіянам можуть дозволити займатися спортом, на другому – дозволити прогулянки на вулиці з сім’єю і роботу освітніх організацій, на третьому почнуть працювати парки і сквери.

Проте в даний час карантин у Росії зберігається, в країні підозрюють новий спалах заражених коронавірусом з приходом спеки.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь