П’ять тисяч туристів подали в суд на австрійські курорти через коронавіруса

Новини України

П’ять тисяч туристів подали в суд на владу австрійських курортів з-за приховування спалаху коронавіруса

Туристи буду судитися з австрійськими гірськолижними курортами. Фото: Pixabay

Майже п’ять тисяч туристів, які відпочивали на австрійських гірськолижних курортах Санкт-Антон і Ішгль, вирішили подати колективний позов проти місцевої влади через навмисного приховування інформації про спалах коронавіруса в цих регіонах.

Про це повідомляє видання “The Washington Post”.

Як вважає глава австрійської асоціації захисту прав споживачів Пітер Колб, ігнорування заходів безпеки в курортних зонах під час пандемії коронавіруса могло бути пов’язане з переслідуванням фінансових інтересів. У кримінальному процесі також розглядається питання про навмисному замовчуванні інформації високопоставленими політиками, главами регіонів, керівниками готелів та лижних трас, пренебрегавших здоров’ям приїжджих туристів.

Як розповів житель Нью-Джерсі в США, який повернувся з Австрії, він заразив свого літнього батька, і той помер менш ніж через три тижні. Американець писав скарги в асоціацію захисту прав споживачів в Австрії та в графі “Понесені збитки” залишив запис: “Я не знаю, як пояснити людське життя фінансовими умовами”.

Бернхард Зангерл, сім’я якого набула сільський бар “Китцлок” в Ішгль, розповів, що взимку і на початку весни ніхто не помічав явних симптомів коронавіруса. За його словами, кашель і захворювання на грип легко пояснювалися холодним сезоном в горах. Уточнюється, що в березні в цьому барі зафіксували першого зараженого COVID-19 — ним став бармен. Потім вся родина Зангерл, в тому числі його вагітна сестра, і співробітники “Китцлока” заразилися інфекцією.

Як зазначається, туристи вносять у бюджет Австрії вагому суму за відпочинок в Альпах: близько півмільйона мандрівників кожну зиму приїжджають в Ішгль і близько чверті мільйона відвідувачів — в Санкт-Антон.

Нагадаємо, з 1 травня Австрія вийшла з режиму самоізоляції, з Відня запускають авіарейси в європейські міста.

Також ми писали, що вчора вночі Австрія відкрила кордони для трьох країн.

Залишити відповідь