Пєсков розповів, як спілкувався з Путіним після свого зараження коронавірусом

Новини України

Пєсков розповів, як спілкувався з Путіним, вже будучи зараженим коронавірусом

Пєсков і Путін спілкувалися в режимі відеоконференцій. Фото: kremlin.ru

Прес-секретар президента Россійської Федерації Дмитро Пєсков, госпіталізований з коронавірусом в лікарні, сказав, що не контактував з Володимиром Путіним більше місяця. Все робоче спілкування відбувалося за допомогою засобів комунікації дистанційно.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Коммерсантъ”.

“Очно не контактували більше місяця… І необхідності такої немає. Робота по-іншому влаштована. Це ні в якому разі не змінює суті робочого процесу. Все абсолютно освоїлися в режимі відеоконференцій, причому вони проходять не тільки у відкритому режимі, як ви бачите, але і в закритому. Сучасні технології дозволяють забезпечити режим секретності, наприклад, на нарадах Ради безпеки”, – заявив Пєсков.

На питання журналіста, чи варто повертатися до очним нарад, Пєсков відповів, що онлайн формат дійсно багато в чому зручніше.

“Я думаю, що багато елементів цієї швидкої дистанційної роботи варто використовувати і далі”, – сказав він.

Також Пєсков додав, що його обов’язки тепер виконує заступник. Крім того, працює і управління, хоча багато співробітників. що контактували з хворими, сидять вдома на карантині.
 
Прес-секретар розповів, що в Кремлі правила карантину дотримуються дуже ретельно.

“Тим не менше все функціонує, і з нашого боку робота президента буде забезпечена на належному рівні. Це мої колеги можуть робити блискуче. Вони талановиті професіонали. А що стосується мене, то я по мірі можливостей залишаюся в курсі. Думаю, як трохи на поправку піду і буду поступово повертатися до своєї інформаційної активності”, – сказав Пєсков.

Раніше “Країна” приводила розповідь Пєскова про те, які у нього симптоми зараження коронавірусом.

Ми також писали, що з вірусом злягла і дружина прес-секретаря Тетяна Навка.

Залишити відповідь